پیام روز /
اخبار نیروگاه
 • تقدیر مهندس پیشاهنگ از آمادگی کامل نیروگاه زرند در پیک تابستان
  مهندس پیشاهنگ، معاونت راهبری تولید شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی طی ارسال پیامی از مدیرعامل و کارکنان شرکت مدیریت تولید برق زرند به جهت تلاش و آمادگی کامل در زمان پیک تابستان 98 تشکر و قدردانی کرد.
  1398/06/20
 • برگزاری دومین جلسه شورای فرهنگی نیروگاه زرند
  باتوجه به فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سیدالشهدا دومین جلسه شورای فرهنگی شرکت مدیریت تولید برق زرند در سالجاری با حضور مدیرعامل و اعضا در محل سالن کنفرانس نیروگاه برگزار گردید . در این جلسه پس از بیان سخنانی توسط سام ایزدی مدیرعامل نیروگاه و حاج آقا امیری امام جماعت شرکت در خصوص ماه محرم و گرامیداشت ایام حزن و اندوه ، مواردی توسط دبیر شورای فرهنگی مطرح و پس از تصویب درخصوص اجرای آنها تصمیم گیری شد.
  1398/06/12
 • برگزاری مراسم زیارت عاشورا در نیروگاه زرند
  باتوجه به فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سیدالشهدا ، در نخستین روز از این ایام مراسم پرفیض زیارت عاشورا در محل نمازخانه نیروگاه با حضور همکاران برگزار گردید. شایان ذکر است این مراسم تا روز دهم محرم هرروز ساعت 7 صبح د رمحل نمازخانه برگزار خواهد شد.
  1398/06/12
 • برگزاری دوره های آموزشی هدفگذاری و کارگروهی در نیروگاه زرند
  به همت دفتر آموزش شرکت مدیریت تولید برق زرند دوره های آموزشی هدفگذاری و کارگروهی با تدریس استاد هادی طی دو روز با حضور مدیران و جمعی از کارکنان در محل سالن سمینار نیروگاه برگزار گردید.
  1398/06/09
 • پیام تبریک مدیرعامل نیروگاه به مناسبت روز کارمند
  سام ایزدی، مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق زرند طی ارسال لوح روز کارمند را به همکاران تبریک گفت.
  1398/06/09
شهروند خبرنگار
شهروند خبرنگار از تمامی علاقه مندان دعوت به عمل می آید تا با ارسال اخبار، تصاویر و فیلم های حوزه صنعت آب و برق شهروند خبرنگار ما باشید.
1398/04/05
کانال سروش و اینستاگرام شرکت برق حرارتی
همکاران محترم برای اطلاع رسانی درباره خدمات صورت گرفته در شرکت مادر تخصصی برق حرارتی لطفا به آدرس های زیر مراجعه نمایید.
1397/10/24
مسابقه کتابخوانی و عکاسی مخصوص ما محرم
مسابقه کتابخوانی و عکاسی مخصوص ما محرم لطفا برای اطلاعات بیشتر به صفحه امور فرهنگی مراجعه نمایید
1397/06/22
مسابقات قرآنی مرحله استانی
قابل توجه همکارانی که در مسابقات قرآنی مرحله شرکتی مقام کسب کرده اند می رساند مسابقات قرآنی مرحله استانی در روز چهارشنبه 1397/05/17 در محل برق منطقه ای کرمان برگزار می گردد
1397/05/13
Powered by DorsaPortal