پیام روز /
اخبار نیروگاه
 • حضور وزیر نیرو در استان کرمان
  حضور وزیر نیرو در استان کرمان و افتتاح چندین طرح صنعت آب و برق-آغاز عملیات اجرایی ایجاد تاسیسات فاضلاب شهر زرند #هرهفته_الف_ب_ایران
  1398/08/22
 • حضور کارکنان نیروگاه زرند در دوره آموزشی پرند
  جمعی از بانوان همکار و همسران همکاران در دوره آموزشی 4روزه ی پرورش فرزند بالنده ( پرند) که با تدریس استاد ترقی جاه در محل موسسه آموزشی هم نوا شهرستان زرند برگزار گردید حضور یافتند.
  1398/08/21
 • برگزاری جلسه مدیریت مصرف انرژی نیروگاه زرند
  دومین جلسه کارگروه انرژی با موضوع مدیریت مصرف انرژی با حضور اعضا در محل سالن سمینار نیروگاه برگزار و پس از بحث و بررسی موضوعات، تصمیماتی اخذ شد.
  1398/08/21
 • برگزاری جلسه بنیاد مهدویت در نیروگاه زرند
  در آستانه آغاز امامت حضرت مهدی (عج) جلسه بنیاد مهدویت باحضور سرپرست شرکت مدیریت تولید برق زرند و کارکنان با سخنرانی حاج آقا قاسمی رییس بنیاد مهدویت شهرستان به منظور معرفی بنیاد و اهداف آن در محل سالن سمینار نیروگاه برگزار گردید .
  1398/08/19
 • حضور پرشور همکاران در راهپیمایی 13 آبان
  سرپرست شرکت مدیریت تولید برق زرند به همراه جمعی از مدیران و کارکنان نیروگاه همگام با سایر اقشار جامعه ، دانش آموزان و دانشجویان در مراسم راهپیمایی یوم الله سیزده آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز شرکت و با آرمان های انقلاب، امام راحل(ره) و شهدا تجدید بیعت کردند.
  1398/08/13
شهروند خبرنگار
شهروند خبرنگار از تمامی علاقه مندان دعوت به عمل می آید تا با ارسال اخبار، تصاویر و فیلم های حوزه صنعت آب و برق شهروند خبرنگار ما باشید.
1398/04/05
کانال سروش و اینستاگرام شرکت برق حرارتی
همکاران محترم برای اطلاع رسانی درباره خدمات صورت گرفته در شرکت مادر تخصصی برق حرارتی لطفا به آدرس های زیر مراجعه نمایید.
1397/10/24
مسابقه کتابخوانی و عکاسی مخصوص ما محرم
مسابقه کتابخوانی و عکاسی مخصوص ما محرم لطفا برای اطلاعات بیشتر به صفحه امور فرهنگی مراجعه نمایید
1397/06/22
مسابقات قرآنی مرحله استانی
قابل توجه همکارانی که در مسابقات قرآنی مرحله شرکتی مقام کسب کرده اند می رساند مسابقات قرآنی مرحله استانی در روز چهارشنبه 1397/05/17 در محل برق منطقه ای کرمان برگزار می گردد
1397/05/13
افتخارات و تقدیرنامه ها
تقدیر از نیروگاه حرارتی برق زرند توسط وزارت نیرو در آخرین همایش نیروگاه های حرارتی کشور برگزار گردید تقدیر از نیروگاه حرارتی برق زرند توسط وزارت نیرو در آخرین همایش نیروگاه های حرارتی کشور برگزار گردید
تقدیر از نیروگاه حرارتی برق زرند توسط وزارت نیرو در آخرین همایش نیروگاه های حرارتی کشور برگزار گردید
1396/05/08
آب و هوا / اوقات شرعی
Powered by DorsaPortal